Letní kurzy němčiny v Praze

„Kolik jazyků umíš tolikrát jsi člověkem“, praví známé pořekadlo. Němčina Vám otevře dveře do nových světů a nových kultur. A my s našimi letními kurzy angličtiny Vám s tím rádi pomůžeme!

Studujte němčinu v SoloLang

V polovině našich sousedních zemí se domluvíte německy, což je jistě dobrý důvod, proč se tento jazyk učit. V Čechách je také nejrozšířenějším druhým jazykem, který se děti učí ve škole. Letní jazykové kurzy němčiny Vám pomůžou, abyste si s našimi sousedy dobře rozuměli. Své znalosti pak můžete využít na dovolené v rakouských Alpách nebo můžete ohromit své zahraniční klienty, když s nimi budete mluvit jejich rodným jazykem.

letní kurzy němčiny

Pro koho jsou letní kurzy němčiny

Němčina najde své uplatnění na mnohá místech. Níže uvádíme jen některé skupiny naších studentů, kteří každé letní prázdniny volí kurzy němčiny v SoloLang.

Pro žáky a studenty
Read More
Léto je ideální příležitost pro studenty k procvičování němčiny, aby jejich znalosti přes prázdniny nezakrněly. V září se do lavic vrátíte plní nových vědomostí.
Pro dovolenkáře
Read More
Máte dovolenou a chcete ji využít trochu jinak? Pak jsou naše letní kurzy němčiny to pravé pro Vás! Po kurzu budete osvěženi novými znalostmi.
Pro pracující lidi
Read More
Pracovní svět je čím dál tím globalizovanější, proto se znalost němčiny hodí nejen při cestování ve volném čase, ale i v pracovním prostředí.
Pro podnikatele
Read More
Pokud člověk pracuje "sám na sebe" musí se často dvojnásob ohánět při shánění klientů. I tady Vám může němčina jen pomoct.
Pro ambiciózní
Read More
Chcete zvýšit své šance na kariérní postup? Často jsou právě nedostatečné znalosti němčiny překážkou. My Vám pomůžeme!
Previous
Next

Letní kurzy němčiny si u nás vybere každý

Vyberte si ze 3 typů letních kurzů němčiny. Hlavní odlišnosti je intenzita výuky. Podle ní se odvíjí i délka kurzu. Takže záleží jen na vás, kolik máte času a jak pilně chcete v létě studovat.

Klasické letní kurzy

Klasické letní kurzy němčiny

 6 290 Kč  5 980 Kč

Intenzivní letní kurzy

Intenzivní letní kurzy němčiny

 6 290 Kč  5 980 Kč

Týdenní letní kurzy

Týdenní letní kurzy němčiny

 6 290 Kč  5 980 Kč

Proč vybrat školu SoloLang

U metra Anděl

Škola je přímo u výstupu z metra Anděl v dosahu tramvají a autobusů MHD. Vedle je hlídané parkoviště nebo je možnost parkování zdarma v OC Smíchov.

Nejlepší lektoři

Výuka v SoloLang probíhá pouze s kvalifikovanými, pečlivě vybranými lektory, kteří již léta působí v pedagogickém oboru. A každý z nich miluje svoji práci!

Malé skupiny

Letní kurzy v SoloLang probíhají v opravdu malých skupinách - maximálně 5 studentů! Proto se lektor víc věnuje každému jedinci a výuka se stává velmi efektivní.

Dva průběžné testy

Své znalosti si ověříte nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce, na které se lektor následně zaměří.

Klasické letní kurzy

Klasické letní kurzy

 6 290 Kč  5 980 Kč

Intenzivní letní kurzy

Intenzivní letní kurzy

 6 290 Kč  5 980 Kč

Týdenní letní kurzy

Týdenní letní kurzy

 6 290 Kč  5 980 Kč

Letní kurzy již proběhli...

Termíny dalších letních kurzů zatím nejsou známé, budeme se těšit na vaši návštěvu později.