Letní kurzy ruštiny v Praze

„Kolik jazyků umíš tolikrát jsi člověkem“, praví známé pořekadlo. Ruština Vám otevře dveře do nových světů a nových kultur. A my s našimi letními kurzy ruštiny Vám s tím rádi pomůžeme!

Studujte ruštinu v SoloLang

Letní jazykové kurzy ruštiny Vám mohou ukázat rozdíly a podobnosti tohoto slovanského jazyka s češtinou. Ruština Vám pak také může pomoct porozumět například chorvatštině nebo polštině, což se může hodit nejen na dovolené. Rusky mluví cca 300 milionů lidí na světě, proto se umění tohoto jazyka může hodit v mnoha situacích.

letní kurzy ruštiny

Pro koho jsou letní kurzy ruštiny

Ruština najde své uplatnění na mnohá místech. Níže uvádíme jen některé skupiny naších studentů, kteří každé letní prázdniny volí kurzy ruštiny v SoloLang.

Pro žáky a studenty
Read More
Léto je ideální příležitost pro studenty k procvičování ruštiny, aby jejich znalosti přes prázdniny nezakrněly. V září se do lavic vrátíte plní nových vědomostí.
Pro dovolenkáře
Read More
Máte dovolenou a chcete ji využít trochu jinak? Pak jsou naše letní kurzy ruštiny to pravé pro Vás! Po kurzu budete osvěženi novými znalostmi.
Pro pracující lidi
Read More
Pracovní svět je čím dál tím globalizovanější, proto se znalost ruštiny hodí nejen při cestování ve volném čase, ale i v pracovním prostředí.
Pro podnikatele
Read More
Pokud člověk pracuje "sám na sebe" musí se často dvojnásob ohánět při shánění klientů. I tady Vám může ruština jen pomoct.
Pro ambiciózní
Read More
Chcete zvýšit své šance na kariérní postup? Často jsou právě nedostatečné znalosti ruštiny překážkou. My Vám pomůžeme!
Previous
Next

Letní kurzy ruštiny si u nás vybere každý

Vyberte si ze 3 typů letních kurzů ruštiny. Hlavní odlišnosti je intenzita výuky. Podle ní se odvíjí i délka kurzu. Takže záleží jen na vás, kolik máte času a jak pilně chcete v létě studovat.

Klasické letní kurzy

Klasické letní kurzy ruštiny

 6 290 Kč  5 980 Kč

Intenzivní letní kurzy

Intenzivní letní kurzy ruštiny

 6 290 Kč  5 980 Kč

Týdenní letní kurzy

Týdenní letní kurzy ruštiny

 6 290 Kč  5 980 Kč

Proč vybrat školu SoloLang

U metra Anděl

Škola je přímo u výstupu z metra Anděl v dosahu tramvají a autobusů MHD. Vedle je hlídané parkoviště nebo je možnost parkování zdarma v OC Smíchov.

Nejlepší lektoři

Výuka v SoloLang probíhá pouze s kvalifikovanými, pečlivě vybranými lektory, kteří již léta působí v pedagogickém oboru. A každý z nich miluje svoji práci!

Malé skupiny

Letní kurzy v SoloLang probíhají v opravdu malých skupinách - maximálně 5 studentů! Proto se lektor víc věnuje každému jedinci a výuka se stává velmi efektivní.

Dva průběžné testy

Své znalosti si ověříte nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce, na které se lektor následně zaměří.

Klasické letní kurzy

Klasické letní kurzy

 6 290 Kč  5 980 Kč

Intenzivní letní kurzy

Intenzivní letní kurzy

 6 290 Kč  5 980 Kč

Týdenní letní kurzy

Týdenní letní kurzy

 6 290 Kč  5 980 Kč

Letní kurzy již proběhli...

Termíny dalších letních kurzů zatím nejsou známé, budeme se těšit na vaši návštěvu později.