My jsme SoloLang!

Škola SoloLang – jiná jazyková škola v Praze!

Tvrdíme o sobě, že jsme jiní! V čem? Hlavně v našem přístupu k výuce. Ten je u nás osobní. Věnujeme se každému studentovi zvlášť, jeho individuálním potřebám a cílům. Chceme dosáhnout toho, aby každý student jazykové školy SoloLang sám pocítil svoje zlepšení!

Výuková metoda – učení

Nesnažíme se nalákat na nějaké zázračné metody. Každý ví, že žádná univerzální metoda neexistuje. Proto se v jazykové škole SoloLang snažíme vyučovat naše studenty jako jednotlivce a přizpůsobovat jím výuku na míru.

Motto a cíl školy

Motto: Každý člověk má rezervy a může dokázat víc – učit a naučit se!
Cíl: Naším cílem je splnění cílů naších studentů.

Učíme 4 cizí jazyky

Angličtina

Němčina

Ruština

Čeština pro cizince

Letní výuka cizích jazyků v SoloLang

Studijní plán každého kurzu je pečlivě navržen. Výuka probíhá v intenzivním rytmu s rovnoměrným zatížením. Každý kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní mluvení s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše umožňuje studentovi rychle překonat jazykovou bariéru a zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk.

Čísla mluví za vše

0
vyučované jazyky
0
let zkušeností
0 +
vděčných studentů
0 +
provedených lekcí

Kde probíhá výuka

Letní jazykové kurzy probíhají v moderních učebnách jazykové školy SoloLang. Škola se nachází v Praze 5 (Smíchov) a má skvělou dopravní dostupnost – jen 1 minuta od výstupu z metra Anděl.

Proč studenti vybírají SoloLang

Skvělá poloha školy

Budova školy je přímo u výstupu metra Anděl (B) v dosahu tramvají a autobusů MHD. Za budovou je hlídané parkoviště nebo je možnost parkování zdarma v OC Smíchov.

Profesionální lektoři

Výuka v SoloLang probíhá pouze s kvalifikovanými, pečlivě vybranými lektory, kteří již léta působí v pedagogickém oboru. A každý z nich miluje svoji práci!

Malé VIP skupiny

VIP kurzy v SoloLang probíhají v opravdu malých skupinách - maximálně 5 studentů! Lektor se tak věnuje každému a díky tomu se výuka stává velmi efektivní.

Dva průběžné testy

Své znalosti si ověříte nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé půlce víc soustředí.

Názory naších studentů

Jazykovou školu jsem si vybírala na základě dopravní dostupnosti a ceny. Cesta od výstupu z metra Anděl po vchod do budovy, v níž sídlí jazykovka vám nezabere ani 3 minuty. Při porovnávání cen s konkurencí Vám SoloLang vyjde nejlépe. Jazykovou školu SoloLang určitě doporučuji každému, kdo se chce efektivně učit cizí jazyk.

Simona Gottwald
Assol Gray
Assol Gray
Read More
Výborná škola s výbornými učiteli. Za dobu mého studia (angličtina) jsem se setkala se dvěma a oba mi byli dobrými vyučujícími. Po roce oceňuji vstřícnost, vedení a kvalitu výuky (zvláště pak lektorku Helenu). Byla jsem původně součástí malé skupinky a přihlásila jsem se i do individuálního navazujícího kurzu. Budu pokračovat. Určitě doporučuji.
Georgios Staikos
Georgios Staikos
Read More
Great language school in central location of the city! Fantastic language teachers.
Anastasiia Blashchuk
Anastasiia Blashchuk
Read More
Děkuji za skvělý kurz v SoloLang! Čím déle do kurzů chodím, tím víc mě čeština baví - a hlavně opravdu vidím pokroky! Díky. Těším se na další kurz. 🙂
Previous
Next