Letní kurzy češtiny pro cizince v Praze

„Kolik jazyků umíš tolikrát jsi člověkem“, praví známé pořekadlo. Čeština Vám otevře dveře do nových světů a nových kultur. A my s našimi letními kurzy češtiny pro cizince Vám s tím rádi pomůžeme!

Studujte češtinu v SoloLang

Umět jazyk země, ve které jste se rozhodli přechodně nebo trvale žít, je velmi potřebná věc. Znalost češtiny Vám otevře mnohé dveře a pomůže Vám jednodušeji řešit každodenní situace – ať už je to nakupování nebo třeba návštěva lékaře. Letní jazykové kurzy češtiny Vám pomůžou poznat nejen český jazyk, ale také českou kulturu a díky nim se v Čechách budete cítit jako doma.

letní kurzy češtiny pro cizince

Pro koho jsou letní kurzy češtiny pro cizince

Čeština najde své uplatnění na mnohá místech. Níže uvádíme jen některé skupiny naších studentů, kteří každé letní prázdniny volí kurzy češtiny pro cizince v SoloLang.

Pro žáky a studenty
Read More
Léto je ideální příležitost pro studenty k procvičování češtiny, aby jejich znalosti přes prázdniny nezakrněly. V září se do lavic vrátíte plní nových vědomostí.
Pro dovolenkáře
Read More
Máte dovolenou a chcete ji využít trochu jinak? Pak jsou naše letní kurzy češtiny pro cizince to pravé pro Vás! Po kurzu budete osvěženi novými znalostmi.
Pro pracující lidi
Read More
Pracovní svět je čím dál tím globalizovanější, proto se dobrá znalost češtiny hodí nejen ve volném čase, ale i v pracovním prostředí.
Pro podnikatele
Read More
Pokud člověk pracuje "sám na sebe" musí se často dvojnásob ohánět při shánění klientů. I tady Vám může dobrá čeština jen pomoct.
Pro ambiciózní
Read More
Chcete zvýšit své šance na kariérní postup? U cizinců jsou často překážkou právě nedostatečné znalosti češtiny. My Vám pomůžeme!
Previous
Next

Letní kurzy češtiny pro cizince si u nás vybere každý

Vyberte si ze 3 typů letních kurzů češtiny pro cizince. Hlavní odlišnosti je intenzita výuky. Podle ní se odvíjí i délka kurzu. Takže záleží jen na vás, kolik máte času a jak pilně chcete v létě studovat.

Klasické letní kurzy

Klasické letní kurzy češtiny

 6 290 Kč  5 980 Kč

Intenzivní letní kurzy

Intenzivní letní kurzy češtiny

 6 290 Kč  5 980 Kč

Týdenní letní kurzy

Týdenní letní kurzy češtiny

 6 290 Kč  5 980 Kč

Proč vybrat školu SoloLang

U metra Anděl

Škola je přímo u výstupu z metra Anděl v dosahu tramvají a autobusů MHD. Vedle je hlídané parkoviště nebo je možnost parkování zdarma v OC Smíchov.

Nejlepší lektoři

Výuka v SoloLang probíhá pouze s kvalifikovanými, pečlivě vybranými lektory, kteří již léta působí v pedagogickém oboru. A každý z nich miluje svoji práci!

Malé skupiny

Letní kurzy v SoloLang probíhají v opravdu malých skupinách - maximálně 5 studentů! Proto se lektor víc věnuje každému jedinci a výuka se stává velmi efektivní.

Dva průběžné testy

Své znalosti si ověříte nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce, na které se lektor následně zaměří.

Klasické letní kurzy

Klasické letní kurzy

 6 290 Kč  5 980 Kč

Intenzivní letní kurzy

Intenzivní letní kurzy

 6 290 Kč  5 980 Kč

Týdenní letní kurzy

Týdenní letní kurzy

 6 290 Kč  5 980 Kč

Letní kurzy již proběhli...

Termíny dalších letních kurzů zatím nejsou známé, budeme se těšit na vaši návštěvu později.