Letní jazykové kurzy v SoloLang

Výukový plán každého letního kurzu je pečlivě navržen naším zkušeným metodickým týmem. Výuka bude probíhat s rovnoměrným zatížením. Každý letní jazykový kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní mluvení s lektorem nebo ostatními studenty ze skupiny. To vše Vám umožní zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk a udělat významný pokrok za krátkou dobu.

Vyberte si typ kurzu

Klasické letní kurzy

Délka kurzu je cca 5 týdnů

30 lekcí
3 × týdně po 90 minut (Po, St, Pá)
A1, A2, B1, B2

Intenzivní letní kurzy

Délka kurzu je 3 týdny

30 lekcí
5 × týdně po 90 minut (Po – Pá)
A1, A2, B1, B2

Týdenní letní kurzy

Délka kurzu je 1 týden

30 lekcí
5 × týdně po 4,5 hodiny (Po – Pá)
A1, A2, B1, B2

Proč si vybrat letní kurz v SoloLang?

✔  Mini skupiny – maximum 5 lidí!

Teoreticky a hlavně na praxi je dokázáno, že čím méně je studentů ve skupině, tím efektivnější je výuka jazyka. Je to logické. Lektor nepřednáší pro celou posluchárnu, ale stíhá se dostatečně věnovat každému jednotlivci. Letní jazykové kurzy v SoloLang vždy probíhají v opravdu malých skupinách!

✔  Ověříte si své znalosti dvakrát!

V SoloLang si ověříte své znalosti během kurzu hned dvakrát! Test dostanete nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé části kurzu soustředí více.

✔  Získáte znalosti, certifikát a něco navíc!

Po skončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc,  přímo od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro další rozvoj Vaších jazykových znalostí.