Letní jazykové kurzy v SoloLang

Učební plán pro každý letní kurz pečlivě připravuje náš zkušený metodický tým. Výuka bude probíhat rovnoměrně. Každý letní jazykový kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní mluvení s učitelem nebo ostatními studenty ve skupině. To vše vám umožní zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk a dosáhnout významného pokroku během krátké doby.

Vyberte si typ kurzu

Klasické letní kurzy

Délka kurzu je cca 5 týdnů

Počet lekcí: 30 lekcí (45 minut)
3 × týdně po 90 minut (Po, St, Pá)
Úrovně: A1, A2, B1, B2

Intenzivní letní kurzy

Délka kurzu je 3 týdny

30 lekcí
5 × týdně po 90 minut (Po – Pá)
A1, A2, B1, B2

Týdenní letní kurzy

Délka kurzu je 1 týden

30 lekcí
5 × týdně po 4,5 hodiny (Po – Pá)
A1, A2, B1, B2

Proč si vybrat letní kurz v SoloLang?

✔ Mini skupiny – maximum 5 lidí!

Je dokázáno, že čím méně je studentů ve skupině, tím efektivnější je výuka jazyka. Je to logické. Lektor nepřednáší pro celou posluchárnu, ale stíhá se dostatečně věnovat každému jednotlivci. Proto letní jazykové kurzy v SoloLang vždy probíhají v opravdu malých skupinách!

✔ Ověříte si své znalosti dvakrát!

V SoloLang si ověříte své znalosti během kurzu hned dvakrát! Test dostanete nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé části kurzu soustředí více.

✔ Získáte znalosti, certifikát a něco navíc!

Po skončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc,  přímo od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro další rozvoj Vaších jazykových znalostí.