Klasické letní jazykové kurzy

Hlavním rozdílem mezi našimi kurzy je jejich rozvrh. V tomto kurzu probíhá výuka 3x týdně a každá lekce má 90 minut. Délka kurzu je 5 týdnů.

 6 290 Kč  5 980 Kč

Jak bude probíhat výuka?

Studijní plány naších skupinových kurzů připravuje zkušený tým metodiků, který věnuje pozornost každému detailu. Klasický letní kurz má 30 lekcí po 45 minutách. Výuka probíhá třikrát týdně ve zdvojených lekcích. Každé setkání tedy trvá 90 minut, což je pro lekci ve skupině naprosto ideální a poskytuje dostatečný prostor pro všechny aspekty učení se cizímu jazyku.

klasické letní jazykové kurzy

Co se v kurzu naučíte?

Kurzy se věnují jak pasivním, tak především aktivním stránkám jazyka. Hodiny rozvíjejí Vaši schopnost vyjadřování se a reagování na ostatní studenty i na lektora. Dostatečný prostor je věnován samozřejmě také výuce potřebné gramatiky a poslechu audio nahrávek, abyste porozuměli komunikaci ve Vašem cílovém jazyce. Interakce s ostatními účastníky kurzu Vám dává možnost zvyknout si i na odlišný přízvuk mluveného slova a tím Vás připraví na reálné situace ze života.

Jaké výukové materiály se budou používat?

Materiály na naše kurzy pečlivě vybíráme a především prověřujeme v praxi. Učebnice se věnují všem oblastem jazyka v případě potřeby jsou doplňovány přídavnými materiály. Mezi jejich další výhody patří, že jsou snadno k sehnání ve Vašich oblíbených knihkupectvích. Nemusíte je tedy složitě shánět.

Kdo Vás bude učit?

Naše lektory vybíráme opravdu velmi pečlivě. Primární roli pro nás hrají jejich zkušenosti s výukou a láska k jejich řemeslu. Proto u nás najdete lektory, kteří dělají svou práci s láskou a vnímají ji spíše jako poslání.

Je pro nás důležité, abyste se u nás cítili dobře. Proto jsou naši lektoři dobře naladění a připraveni vytvářet příjemnou a motivující atmosféru během výuky. Jen v příjemném prostředí a pozitivním ovzduší se dobře učí!

Proč se přihlásit na kurzy do SoloLang?

Individuální přístup
Read More
I ve skupinových kurzech u nás zažijete individuální péči našich lektorů. Naše kurzy jsou pečlivě naplánovány tak, aby lektoři měli dostatek prostoru se ujistit, že látce dobře rozumíte a že se Vaše znalosti rozvíjejí, jak jen to jde. Organizační záležitosti snadno vyřešíte s koordinátorkou výuky.
Hned u metra Anděl
Read More
Naše kurzy probíhají v bodově Ženských domovů, které jsou hned u stanice metra Anděl a také u autobusového nádraží Na Knížecí. Dostupnost MHD je tedy bezkonkurenční. A pokud se k nám vydáte autem, zaparkujete v OC Nový Smíchov nebo na placeném parkovišti vedle školy.
Malé skupinky do 5 lidí
Read More
Jazykové kurzy u nás probíhají ve VIP skupinkách, které mají maximálně 5 účastníků. Spojují se tak dohromady výhody skupinové výuky a individuálních lekcí - naši lektoři se Vám mohou plně věnovat, radit se vším, co potřebujete, a zároveň můžete procvičovat znalosti ve skupině.
Profesionální lektoři
Read More
Naši lektoři mají mnohaleté zkušenosti s výukou a také velkou lásku k jazyku, který vyučují. Věříme, že nadšením pro nový jazyk nakazí i Vás. Velmi rádi také zodpoví všechny Vaše dotazy a postarají se o to, abyste veškeré probírané látce dobře porozuměli. Jsou tu jen pro Vás!
Certifikát a doporučení
Read More
Na konci kurzu od nás neodejdete s prázdnou! Kromě nových vědomostí si po zvládnutí závěrečného testu odnesete také certifikát potvrzující absolvování kurzu. K tomu Vám pošleme osobní doporučení od Vašeho lektora s radami, jak pokračovat ve zdokonalování vědomostí.
Dva testy během kurzu​
Read More
Zpětná vazba je velmi důležitá v mnoha aspektech života a při učení to platí dvojnásob! Proto naše studenty testujeme hned dvakrát. V půli kurzu si ověříte, jak rozumíte probrané látce, a na konci kurzu vše zhodnotíte ještě jednou. Úspěšný závěrečný test je odměněn certifikátem.
Previous
Next

…a spousta dalších výhod, přijďte se přesvědčit!

Komunikujte na úrovni. Na jaké chcete!

Znát svou jazykovou úroveň se každému z nás může hodit při mnoha životních situacích. Jednou z nich může být například pracovní pohovor nebo třeba právě výběr jazykového kurzu u nás. Pokud si svou úrovní nejste jisti, můžete si vyplnit náš online rozřazovací test. Stačí jen kliknout na tlačítko o něco níže.

Úroveň A1​

Umíte se v cílovém jazyce představit a říct pár základních frází. Domluvíte se, pokud se mluví jednoduše a pomalu.

Úroveň A2​

Zvládáte mluvit v jednoduchých větách o tématech, která se týkají každodenního života nebo třeba o své rodině.

Úroveň B1​

Rozumíte základním myšlenkám jednodušších textů, zvládnete napsat krátký text o tématech, která Vás zajímají.

Úroveň B2​

Chápete složitější texty a jejich hlavní myšlenky, zvládnete hovořit s rodilým mluvčím o běžných věcech bez větších potíží.

Úroveň C1-C2

Na této úrovni už se opravdu vyznáte! Kurzy na této úrovni nepořádáme, ale rádi Vám nabídneme individuální výuku.

Odpovídáme na Vaše dotazy

Naše skupinové kurzy navštěvuje věkově pestrá škála studentů. Nejčastěji se jedná o směsici středoškolských a vysokoškolských studentů, které doplňují dospělí účastníci. Na hodinách je tedy živo a probíhá i přátelská mezigenerační výměna, která je zpravidla obohacující pro obě strany.

Ukázkovou lekci nabízíme pouze u individuální výuky. U skupinových kurzů tato možnost bohužel není, protože se jedná o typ výuky, u kterého to není realizovatelné. Můžete se ale po domluvě přijít na prohlídku naší školy a učeben, udělat si o nás představu a doptat se na vše, co Vás zajímá.

Kartou u nás zatím bohužel nezaplatíte, můžete si ale vybrat mezi platbou hotově v naší kanceláři nebo převodem na účet. Pokud si počkáte na naši fakturu, můžete pohodlně zaplatit přes QR kód, který stačí jen naskenovat.

Ano! Velmi rádi Vás uvidíme a ukážeme Vám učebny, ve kterých pak lekce probíhají. Během osobního setkání se také můžete doptat na cokoli, co Vám není jasné.

Pro naše zákazníky nabízíme slevu na navazující kurz ve výši 500 Kč! Stačí ho objednat a uhradit společně s hlavním vybraným kurzem. Můžete tedy ve studiu pokračovat a ještě k tomu ušetřit. V případě zájmu o navazující kurz napište prosím do poznámky při rezervaci kurzu „Chci navazující kurz“.

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se nás, rádi Vám odpovíme.

Termíny klasických letních kurzů v roce 2023

29.5.2023 – 30.6.2023
30 lekcí | 5 týdnů
Read More
Varianty rozvrhu:
Po, St, Pá | 9:00 – 10:30
Po, St, Pá | 18:00 – 19:30
10.7.2023 – 11.8.2023
30 lekcí | 5 týdnů
Read More
Varianty rozvrhu:
Po, St, Pá | 9:00 – 10:30
Po, St, Pá | 18:00 – 19:30
14.8.2023 – 15.9.2023
30 lekcí | 5 týdnů
Read More
Varianty rozvrhu:
Po, St, Pá | 9:00 – 10:30
Po, St, Pá | 18:00 – 19:30
Previous
Next
Klasické letní kurzy

Klasické letní kurzy

 6 290 Kč  5 980 Kč

Intenzivní letní kurzy

Intenzivní letní kurzy

 6 290 Kč  5 980 Kč

Týdenní letní kurzy

Týdenní letní kurzy

 6 290 Kč  5 980 Kč

Letní kurzy již proběhli...

Termíny dalších letních kurzů zatím nejsou známé, budeme se těšit na vaši návštěvu později.