Poznejte jazykovou školu SoloLang

Těší nás, že se zajímáte o naší školu. Na této stránce se o ní dozvíte všechno důležité. A pokud stále nebudete mít při výběru jazykovky jasno, tak se k nám přijďte podívat osobně. Rádi se seznámíme, popovídáme si a odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Učíme 4 cizí jazyky

Naše přednosti a v čem jsme jiní?

V odvětví výuky jazyka máme dlouholeté zkušenosti a snažíme se neustále zlepšovat ve všem, co děláme. Naše skupinové kurzy probíhají v malých VIP skupinkách, které dávají lektorům prostor, věnovat každému studentovi větší pozornost než v běžných skupinových kurzech.


Během našich lekcí panuje přátelská a podporující atmosféra a nezřídka se stane, že se i z našich studentů v průběhu kurzu stanou přátelé. Studenti si také vzájemně pomáhají například při potížích s nalezením vhodného slovíčka a vzájemně se podporují v pokroku.

Individuální přístup
Read More
I ve skupinových kurzech u nás zažijete individuální péči našich lektorů. Naše kurzy jsou pečlivě naplánovány tak, aby lektoři měli dostatek prostoru se ujistit, že látce dobře rozumíte a že se Vaše znalosti rozvíjejí, jak jen to jde. Organizační záležitosti snadno vyřešíte s koordinátorkou výuky.
Hned u metra Anděl
Read More
Naše kurzy probíhají v bodově Ženských domovů, které jsou hned u stanice metra Anděl a také u autobusového nádraží Na Knížecí. Dostupnost MHD je tedy bezkonkurenční. A pokud se k nám vydáte autem, zaparkujete v OC Nový Smíchov nebo na placeném parkovišti vedle školy.
Malé skupinky do 5 lidí
Read More
Jazykové kurzy u nás probíhají ve VIP skupinkách, které mají maximálně 5 účastníků. Spojují se tak dohromady výhody skupinové výuky a individuálních lekcí - naši lektoři se Vám mohou plně věnovat, radit se vším, co potřebujete, a zároveň můžete procvičovat znalosti ve skupině.
Profesionální lektoři
Read More
Naši lektoři mají mnohaleté zkušenosti s výukou a také velkou lásku k jazyku, který vyučují. Věříme, že nadšením pro nový jazyk nakazí i Vás. Velmi rádi také zodpoví všechny Vaše dotazy a postarají se o to, abyste veškeré probírané látce dobře porozuměli. Jsou tu jen pro Vás!
Certifikát a doporučení
Read More
Na konci kurzu od nás neodejdete s prázdnou! Kromě nových vědomostí si po zvládnutí závěrečného testu odnesete také certifikát potvrzující absolvování kurzu. K tomu Vám pošleme osobní doporučení od Vašeho lektora s radami, jak pokračovat ve zdokonalování vědomostí.
Dva testy během kurzu​
Read More
Zpětná vazba je velmi důležitá v mnoha aspektech života a při učení to platí dvojnásob! Proto naše studenty testujeme hned dvakrát. V půli kurzu si ověříte, jak rozumíte probrané látce, a na konci kurzu vše zhodnotíte ještě jednou. Úspěšný závěrečný test je odměněn certifikátem.
Previous
Next

Naši skvělí lektoři

Naše lektory vybíráme opravdu velmi pečlivě. Primární roli pro nás hrají jejich zkušenosti s výukou a láska k jejich řemeslu. Proto u nás najdete lektory, kteří dělají svou práci s láskou a vnímají ji spíše jako poslání.

Je pro nás důležité, abyste se u nás cítili dobře. Proto jsou naši lektoři dobře naladění a připraveni vytvářet příjemnou a motivující atmosféru během výuky. Jen v příjemném prostředí a pozitivním ovzduší se dobře učí!

Jak to vypadá v SoloLang?

Učebny v SoloLang jsou světlé, zároveň útulné a vybavené vším, co je potřeba k výuce. Budete se u nás cítit jako doma. K zapůjčení pro Vás máme psací potřeby i papíry na Vaše poznámky z lekcí. Postaráme se také o Váš pitný režim.

A jak to celé začalo?

Klasické letní kurzy

Klasické letní kurzy

 6 290 Kč  5 980 Kč

Intenzivní letní kurzy

Intenzivní letní kurzy

 6 290 Kč  5 980 Kč

Týdenní letní kurzy

Týdenní letní kurzy

 6 290 Kč  5 980 Kč

Letní kurzy již proběhli...

Termíny dalších letních kurzů zatím nejsou známé, budeme se těšit na vaši návštěvu později.